search_icon_irandoc
...
َ

برنامه‌های هفته پژوهش ایرانداک اعلام شد

پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران در نظر دارد، به مناسبت هفته پژوهش، برنامه‌های متعددی را در قالب برگزاری  پنل‌ها‌، افتتاحیه نمایشگاه، برگزاری دوره‌های آموزشی، و معرفی و تقدیر از برترین‌های حوزه پژوهش ایرانداک برگزار نماید.

به گزارش «روابط عمومي پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران» در مراسم گرامیداشت هفته پژوهش، که از 20 تا 24 آذر برگزار می‌شود، افزون بر برگزاری سه پنل تخصصی، دو دوره آموزشی، افتتاحیه نمایشگاه نقاشی، از برترین‌های حوزه پژوهش ایرانداک نیز تقدیر می‌شود.

پنل «کتابخانه به عنوان مکان سوم» با سخنرانی دکتر رجبعلی بگلو، روز شنبه 20 آذر، پنل «بررسی سرقت علمی از منظر حقوقی»، با سخنرانی دکتر بیگ‌زاده، دوشنبه 22 آذر و پنل «اخلاق پژوهش در فضای مجازی» ، با سخنرانی دکتر ثقه الاسلامی در روز 24 آذر ماه در ایرانداک برگزار می‌شوند.

هم‌چنین، دوره آموزشی «تربیت پژوهشگر» و «مدیریت اطلاعات شخصی در پژوهش» (مجازی) به ترتیب در روزهای شنبه 20 آذر و چهارشنبه 24 آذر ماه 1395 در ایرانداک برگزار خواهند شد.

گفتنی است، روز شنبه 20 آذر ماه در مراسم افتتاحیه، برترین های پژوهش ایرانداک معرفی و نمایشگاه نقاشی نیز از ساعت 16 در کتابخانه افتتاح خواهد شد و دبیر هفته پژوهش ایرانداک مهندس پریسا لامعی است.

 

تاریخ درج خبر : 95/09/15